Aktualne Oferty Pracy

Monter Klimatyzacji

W związku z rozwojem firmy szukamy doświadczonych Monterów Klimatyzacji.

Opis stanowiska:

– Samodzielny montaż urządzeń klimatyzacyjnych (Split, Multi Split, VRF/VRV, agregaty wody lodowej) na budowach.

Wymagania:

– wykształcenie min. Zawodowe,
– min. 5 letnie doświadczenie w branży chłodniczej lub klimatyzacyjnej,
– aktualne uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane,
– aktualne uprawnienia F-gazy – mile widziane,
– aktualne uprawnienia UDT podnośniki nożycowe – mile widziane,
– prawo jazdy kat. B,
– gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

Stawka od 22 zł/h, uzależniona od stażu pracy oraz posiadanych umiejętności
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
– Umowa o pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony.
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Szansa na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).