Aktualne Oferty Pracy

Monter Instalacji wentylacyjnych

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera instalacji wentylacyjnych.

Wymagania:

– doświadczenie w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych oraz hydraulicznych,,
– umiejętność w pracy w zespole,
– niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
– znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych,
– umiejętność czytania projektów.

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie: stawka od 24 zł/h do 28 zł/h
– praca na terenie Trójmiasta oraz delegacje,
– umowę o pracę,
– praca w młodym zespole,
– możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych,
– dużą samodzielność w działaniu.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).