Aktualne Oferty Pracy

Inżynier ds. elektrycznych

Miejsce pracy: pomorskie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kolejnych Inżynierów branży sanitarnej do naszego zespołu.

Opis stanowiska :

– Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,
– Analiza dokumentacji projektowej branżowej,
– Rysowanie schematów elektrycznych oraz automatyki,
– Programowanie sterowników c.pCO, Siemens, Schneider Electric,
– Programowanie central sygnalizacji pożarowej Bosch FPA-5000,
– Współpraca z kierownictwem budowy oraz nadzór nad podwykonawcami,
– Sporządzanie przedmiarów robót,
– Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców,
– Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka),
– Mile widziane doświadczenie związane z systemami automatyki HVAC, rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, SSP,
– Umiejętności pracy w zespole,
– Umiejętności obsługi programów: AUTOCAD, MS Office
– Mile widziane uprawnienia elektryczne z grupy E i D,
– Przedsiębiorczość, zorganizowanie,
– Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
– Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
– Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,
– Możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów,
– Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).